Prekių kategorijos
PAGALBA / UŽSAKYMAI
Partneriai

        

            

     

       

Wellwoman kapsulės N30

Wellwoman kapsulės N30
Kaina:  17.48 €
Įveskite pageidaujamą kiekį:  
  • Gamintojas: Vitabiotics
  • Kilmės šalis: Jungtinė Karalystė

WELLWOMAN

Kaip buvo įrodytas WELLWOMAN poveikis?

WELLWOMAN - moksliškai sukurtas preparatas moterims, kurio sudėtyje yra platus maistinių medžiagų ir mikroelementų spektras, padedantis užtikrinti šiuolaikinio gyvenimo mitybos reikalavimus. WELLWOMAN sudėtyje esančios maistinės medžiagos padeda palaikyti pagrindinių moters sveikatos sričių būklę: * Odos, plaukų ir nagų - natūralių karotinoidų mišinys, vitaminas E ir cinkas yra būtini sveikai odai palaikyti ir ląstelėms atsinaujinti.

* Imuninės sistemos - antioksidantai vitaminai ir mineralai, įskaitant vitaminą C ir citrusinius bioflavonoidus, padeda išlaikyti sveiką imuninę sistemą.

* Energijos įsisavinimo - magnis ir B grupės vitaminų kompleksas reikalingi įsisavinant energiją iš maisto.

* Mėnesinių ciklo - raktažolių aliejus ir septynikių aliejus padeda išlaikyti sveiką hormonų pusiausvyrą bei geležis, kuri dalyvauja kraujo gamyboje, o vitaminas B6 padeda palaikyti sveiką nervų sistemą.

* Pastojimo - vitaminas B12, kartu su folio rūgštimi (400 (g), rekomenduojami vartoti pastojimo ir nėštumo metu sveikam vaisiaus vystymuisi.

Veikliosios medžiagos

WELLWOMAN vienoje kapsulėje yra: raktažolių aliejaus 100 mg, septynikių aliejaus 100 mg, vitamino D 5 mkg, vitamino E 30 mg, vitamino C 60 mg, vitamino B1 10 mg, vitamino B2 5 mg, nikotinamido 36 mg, vitamino B6 20 mg, folio rūgšties 400 ?g, vitamino B 12 20 mkg, biotino 0,05 mg, kalcio pantotenato 6 mg, vitamino K 90 mkg, natūralių karotinoidų mišinio 2 mg, geležies 12 mg, magnio 100 mg, cinko 12 mg, mangano 2,5 mg, vario 1,5 mg, seleno 100 mkg, chromo 50 mkg, PABR 30 mg, bioflavonoidų 10 mg.

Kas dar įeina į WELLWOMAN sudėtį?

WELLWOMAN sudėtyje yra šios pagalbinės medžiagos ir kapsulės sudėtinės dalys: sojos pupelių aliejus, loders 7, smulkus lecitinas, saldus apelsinų aliejus, geltonasis bičių vaškas, glicerinas, želatina, apelsinų skonio aromatinė medžiaga, juodosios geležies oksidas, raudonosios geležies oksidas. WELLWOMAN sudėtyje nėra dirbtinių dažančių medžiagų, glitimo, konservantų, cukraus, riebalų, laktozės, druskos ir mielių.

WELLWOMAN nebuvo testuotas su gyvūnais. Forma ir kiekis pakuotėje

Kapsulės. 30 kapsulių pakuotė: 15 kapsulių lizdiniame lakšte, du lakštai vienoje dėžutėje. Prekybos leidimo savininkas Vitabiotics Ltd. 1 Beresford Avenue, Wembley, Middlesex HAO 1NU Jungtinė Karalystė

Kada rekomenduojama vartoti WELLWOMAN?

WELLWOMAN rekomenduojamas įvairaus amžiaus moterims kaip kasdienė mitybos priemonė sveikatai ir gyvybingumui palaikyti. WELLWOMAN idealiai tinka moterims, gyvenančioms aktyvų gyvenimo būdą.

Kada nerekomenduojama vartoti WELLWOMAN?

WELLWOMAN nereikėtų vartoti kartu su kitais multivitaminų ir mineralų preparatais.

Ką reikėtų žinoti prieš pradedant vartoti WELLWOMAN?

WELLWOMAN yra multivitaminų ir mineralų papildas, specialiai sukurtas vitaminų ir mineralų trūkumo būklių profilaktikai ir gydymui.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Ar galima preparatą vartoti vaikams?

WELLWOMAN kapsulių nerekomenduojama vartoti kūdikiams ir jaunesniems nei 12 metų vaikams.

Ar galima WELLWOMAN vartoti vienu metu su vaistais?

Taip. WELLWOMAN galima vartoti kartu su vaistais, kadangi jo sudėtyje yra tik vidutinis vitaminų ir mineralų kiekis. Ką reikia žinoti nėštumo ir maitinimo metu? Nėštumo metu yra rekomenduojama vartoti specialiai nėštumo laikotarpiui skirtą multivitaminų papildą Pregnacare. Pregnacare (gaminamas Vitabiotics) sudėtyje yra 16 vitaminų ir mineralų mišinys, sukurtas specialiai vartoti iki pastojimo, viso nėštumo metu ir taip pat maitinant krūtimi. Pregnacare rekomenduojamas vartoti nuo tada, kai bandote pastoti. Tačiau nėra problema, jeigu jūs pastojate WELLWOMAN vartojimo metu, kadangi šio preparato sudėtyje yra rekomenduojama dozė - 400 mkg folio rūgšties ir vitamino B12, kurie yra svarbūs vaisiaus vystymuisi dar net jums nežinant, jog pastojote. Jeigu reikia, WELLWOMAN galima vartoti ir maitinimo krūtimi metu.

Kaip ir kada reikėtų vartoti WELLWOMAN?

Rekomenduojama vartoti po vieną kapsulę per dieną pagrindinio valgymo metu arba iš karto po jo, užgeriant pilna stikline vandens ar šalto gėrimo. Kapsulę reikia praryti nekramtant. Išgeriant kapsulę kartu su dideliu maisto kiekiu yra maksimaliai padidinama maistingų medžiagų absorbcija ir gali būti sumažinamas pykinimas, kuris kartais pasireiškia, jeigu multivitaminai yra išgeriami nevalgius. WELLWOMAN reikia vartoti tik po valgio. Visada įsitikinkite, kad WELLWOMAN išgėrėte kartu su pakankamu kiekiu skysčio, kad kapsulę nurytumėte. Neužgerkite kapsulės arbata ar kava, nes nuo jų kapsulė gali per anksti suirti.

Ar vartojant WELLWOMAN pasireiškia koks nors šalutinis poveikis?

Jei vartojama kaip nurodyta, WELLWOMAN nesukelia šalutinio poveikio. Neviršykite rekomenduojamos dozės. Perdozavimo atveju nedelsiant kreipkitės į gydytoją. WELLWOMAN laikymo sąlygos Kapsules laikyti sausoje, vėsioje, vaikams neprieinamoje vietoje.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:
Jūsų el. paštas:
Jūsų atsiliepimas:

Įvertinimas:   Teigiamas    Neigiamas


Tęsti