Prekių kategorijos
PAGALBA / UŽSAKYMAI
Partneriai

        

            

     

       

Wellman Conception tabletės N30

Wellman Conception tabletės N30
Kaina:  20.11 €
Įveskite pageidaujamą kiekį:  
  • Gamintojas: Vitabiotics
  • Kilmės šalis: Jungtinė Karalystė

Wellman Conception palaiko gerą vyrų reprodukcinę sveikatą

Ne vien moters, bet ir vyro sveikata yra labai svarbi sveikam ir sėkmingam kūdikio pradėjimui. Tam ruoštis turėtų abu būsimieji tėvai. Vienas pagrindinių faktorių sveikam naujos gyvybės pradėjimui – sveika mityba. Pastovus tam tikrų maistingųjų medžiagų vartojimas padeda užtikrinti, kad vyro organizmas būtų pasiruošęs planuoti kūdikį.

Wellman Conception – tai subalansuotas visų reikalingiausių bioaktyviųjų elementų, vitaminų bei mineralų derinys vyrų reprodukcinei funkcijai ir sveikatai palaikyti.

Maistingosios medžiagos spermatogenezei ir pastojimui

Unikalus peruvinės pipirnės, L-karnitino ir L-arginino  derinys gali turėti įtakos palaikant lytinį potraukį, sveiką spermos formavimąsi ir jos gebėjimą pasiekti kiaušialąstę.

Vyrų reprodukcinė sveikata

Itin svarbus vyrų reprodukcinei sveikatai mineralas cinkas, kartu su vitaminais B6 ir B12 bei magniu palaiko normalų hormonų balansą, o selenas svarbus spermos gamybai bei mobilumui.

Antioksidantai

Vitaminai A,C,E ir selenas yra svarbūs antioksidantai reprodukcinei sveikatai. Cinkas pasižymi spermos antioksidacine apsauga.

Vartojimas.

Kasdien gerti vieną tabletę pagrindinio valgio metu arba iš karto po valgio, nekramtant, užgeriant pilna stikline vandens ar kitokio gaiviojo gėrimo.
Nevartoti esant tuščiam skrandžiui.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:
Jūsų el. paštas:
Jūsų atsiliepimas:

Įvertinimas:   Teigiamas    Neigiamas


Tęsti