Prekių kategorijos
PAGALBA / UŽSAKYMAI
Partneriai

        

            

     

       

VITAMINAI. VITAMINO D PAPILDAI

D-Pearls (natūralus vitaminas D) 20 mcg kapsulės N80

D-Pearls (natūralus vitaminas D) 20 mcg kapsulės N80
Kaina:  10.59 €
Įveskite pageidaujamą kiekį:  
  • Kilmės šalis: Danija

D-Pearls N80

Natūralus vitaminas D

Maisto papildas

 

BENDROJI INFORMACIJA 

Vitaminas D daugiau negu kitos maistingosios medžiagos teigiamai veikia žmogaus sveikatą. Daugeliu tyrimų įrodyta vitamino D įtaka palaikant sveiką širdies ir kaujagyslių sistemą, sveikus kaulus ir gerą  imuninės  sistemos veiklą. Tai, kad  vitamino D receptorių yra beveik visuose žmogaus audiniuose, rodo šios maistingosios medžiagos įvairiapusišką vaidmenį žmogaus sveikatai ir gerai savijautai.

Pagrindiniai su maistu gaunamo vitamino D  šaltiniai yra riebi žuvis, soja ir pieno produktai. Vitamino D taip pat gaminasi odoje veikiant saulės spinduliams. Ultravioletinių spindulių 10–15 minučių poveikis (30–40 % odos paviršiaus) patenkina vitamino D paros poreikį. Šiaurinės Europos  dalies, kur saulės spindulių mažai, gyventojų odoje gali pasigaminti nepakankamai vitamino D.  Tuomet naudinga vartoti maisto papildus, pavyzdžiui, D-Pearls, kurių kiekvienoje kapsulėje yra  20 mikrogramų biologiškai aktyvaus vitamino D3.

KOKYBĖ

Vitaminas D  tirpsta riebaluose, todėl D-Pearls sudėtyje esantis vitaminas D3 yra ištirpintas šaltai  spaustame alyvuogių aliejuje ir išleidžiamas želatino kapsulėmis (perlais). Tokia sudėtis užtikrina  geresnį biologinį įsisavinimą. Kiekvienoje kapsulėje yra 20 mikrogramų biologiškai aktyvaus vitamino D3.

VARTOJIMAS 

Gerti po 1 kapsulę per parą ne vasaros sezonu ar mažai būnant saulėje. Nuryti visą kapsulę ar tik jos turinį (malonaus alyvuogių aliejaus skonio).

SAUGUMAS

Šiaurės Amerikoje ir Europoje nustatyta didžiausia  toleruojama vitamino D paros riba yra 50 mikrogramų (2000 tarptautinių vienetų). Ši didžiausia  riba apibūdinama kaip didžiausias suvartojamas maistingosios medžiagos kiekis, nesukeliantis šalutinio poveikio.

SAULĖS POVEIKIS IR VITAMINAS D

Nors  saulė yra  svarbi vitamino D sintezei, tačiau patariama saugotis saulės spindulių ir radiacinės spinduliuotės dėl galimo kancerogeninio ultravioletinių spindulių poveikio. Tačiau vartojant kremą nuo saulės, kartu slopinama vitamino D sintezė odoje.

KIEK ILGAI GALIMA VARTOTI D-PEARLS?

Tai priklauso nuo gaunamo saulės spindulių kiekio. Kritulių sezonu, žiemą ir pavasarį rekomenduojama vartoti po 1 kapsulę per parą. Jei vasarą vengiate būti saulėje ar vartojate apsauginį kremą nuo saulės (didesnis kaip 7-8 SPF slopina vitamino D sintezę odoje), jums reikia vartoti vitaminą D pagal pakuotėje pateiktas rekomendacijas. Pateiktų vartojimo rekomendacijų turi laikytis  ir pagyvenę žmonės.

AR KARTU SU D-PEARLS GALIMA VARTOTI IR KITUS MAISTO PAPILDUS?

D-Pearls gali būti vartojamas su kitais Bio serijos maisto papildais.

PREPARATO FORMA

Skaidrios, apvalios  (9 mm skersmens), minkštos želatino kapsulės, užpildytos alyvuogių aliejumi.

VEIKLIOJI MEDŽIAGA

Vienoje kapsulėje yra 20 μg vitamino D3.

ATSARGUMO PRIEMONĖS

Sergantiesiems  kepenų ar inkstų ligomis  skiriama kalcitriolio vietoj vitamino D3 (cholekalciferolio).

NĖŠTUMAS IR ŽINDYMAS

Nėščios moterys ir žindyvės gali vartoti D-Pearls.

SUNKŪS ŠALUTINIAI REIŠKINIAI

Nenustatyti.

GAMINTOJAS

Pharma Nord ApS, Tinglykke 4-6, DK-6500 Vojens, Danija.

ĮGALIOTASIS ATSTOVAS

UAB Pharma Nord Lithuania

K.Donelaičio g. 62-1, Kaunas 44248

 

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:
Jūsų el. paštas:
Jūsų atsiliepimas:

Įvertinimas:   Teigiamas    Neigiamas


Tęsti