Prekių kategorijos
PAGALBA / UŽSAKYMAI
Partneriai

        

            

     

       

Žuvų taukai

Green Oil kapsulės N120

Green Oil kapsulės N120
Kaina:  22.14 €
Įveskite pageidaujamą kiekį:  

Green Oil

Augalinės kilmės omega rūgštys visai šeimai

Maisto papildas

Omega riebalų rūgštys yra vienos svarbiausių organizmo statybinių medžiagų, kurių žmogaus organizmas pats negamina. Todėl šių rūgščių, vadinamų nepakeičiamosiomis riebalų rūgštimis, į organizmą turi patekti su kasdiene mityba.

Omega riebalų rūgštys yra pagrindinė sudedamoji ląstelių membranų dalis. Polinesočiosios riebalų rūgštys kaupiasi galvos smegenų ir reprodukcinės sistemos ląstelėse. Omega-3 (alfa linoleno) ir omega-6 (linoleno) rūgštys būtinos daugeliui medžiagų apykaitos procesų, yra energijos šaltinis, sudedamoji visų ląstelių membranų dalis.

Augalinės kilmės lipiduose esančios nesočiosios riebalų rūgštys (linoleno, eikozano) yra būtinos pasisavinti ir apsaugoti riebaluose tirpiems vitaminams nuo oksidacijos.

Organizmui labai svarbios nesočiosios riebalų rūgštys, biologiškai jos yra vertingesnės nei sočiosios riebalų rūgštys, kurių gausu riebiuose mėsos ir pieno produktuose.

Green Oil – tai gerai subalansuotas nesočiųjų omega riebalų rūgščių mišinys, išgautas šalto spaudimo būdu iš linų sėmenų (Linum usitatissimus L.), rapsų sėklų (Brassica napus L.) ir nakvišų sėklų (Oenothera biennis L.) aliejų. Green Oil – tai augalinės kilmės omega-3, 6 ir 9 riebalų rūgščių derinys visai šeimai. Green Oil neturi žuvies skonio ir kvapo !

Vartojimas:

Gerti 2 kapsules per dieną valgio metu. Esant padidintam omega riebalų rūgščių poreikiui gerti 4 kapsules per dieną valgio metu. Vaikams iki 12 metų amžiaus gerti po 1 kapsulę per dieną valgio metu. Mažiems vaikams išspausti kapsulės turinį į pieną, sultis ar maistą.

Sudėtis:

1 kaps.

RPN*

2 kaps.

RPN*

4 kaps.

RPN*

Omega 3

221 mg

 

442 mg

 

884 mg

 

Omega 6

- iš jų GLA

133 mg

8,5 mg

 

266 mg

17 mg

 

532 mg

34 mg

 

Omega 9

84 mg

 

168 mg

 

335 mg

 

Vitaminas E (D-alfa-tokoferolis)

2,5 mg

21%

5 mg

42%

10 mg

84%

*RPN – rekomenduojama paros norma.

Pakuotė: 120 kapsulių

Neviršyti rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildo nevartoti kaip maisto pakaitalo. Nėščioms ir maitinančioms moterims prieš vartojimą rekomenduojama pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Netinka vartoti vaikams iki 11 metų amžiaus. Laikyti ne aukštesnėje nei +25oC temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

Gamintojas: New Nordic Healthbrands AB, Södra Förstadsgatan 3C, S-211 43, Malmö, Švedija.

 

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:
Jūsų el. paštas:
Jūsų atsiliepimas:

Įvertinimas:   Teigiamas    Neigiamas


Tęsti