Prekių kategorijos
PAGALBA / UŽSAKYMAI
Partneriai

        

            

     

       

Sukurta vyrams

Tribestan 250 mg plėvele dengtos tabletės N60

Tribestan 250 mg plėvele dengtos tabletės N60
Kaina:  28.80 €
Išparduota
  • Gamintojas: Sopharma
  • Kilmės šalis: Bulgarija

Tribestan plėvele dengtos tabletės

Gamintojas: Sopharma PLC

Maisto papildas

Veikliųjų medžiagų sąrašas ir kiekiai. Vienoje plėvele dengtoje tabletėje yra tribestano 250 mg (preparato sudėtyje furostanolo saponino yra nemažiau kaip 107,6 mg)

Pagalbinių medžiagų sąrašas.Celiuliozė mikrokristalinė, koloidinis silicio dioksidas bevandenis, krospovidonas, povidonas, magnio stearatas, talkas, dažiklis (Opadry AMB brown).

Vaisto forma ir vaisto kiekis. PVC/aliuminio folijos lakšte yra 10 plėvele dengtų tablečių. Kartoninėje dėžutėje yra šeši lakštai ir informacinis lapelis.

Tribestano plėvele dengtos tabletės yra preparatas, kuris stimuliuoja kai kurias lytinės sistemos funkcijas ir gerina lytinį potraukį. Vyrams jis gali didinti spermatozoidų skaičių bei jų judrumą. Mažina padidėjusį bendrojo cholesterolio ir MTL (mažo tankio lipoproteinų) kiekį žmonėms, kurių sutrikusi lipidų apykaita. Kontraindikacijos. Perspėjimai.

Preparato negalima vartoti, jei yra padidėjęs organizmo jautrumas bet kuriam šio preparato komponentui, taip pat nėštumo ir žindymo laikotarpiu.Preparato skirti vaikams nerekomenduojama. Sąveika su kitais vaistais.

Dozavimas. Vartojimo būdas.

Maisto papildas Vyrų lytinei funkcijai stiprinti vartojama vienas arba kartu su kitais vaistais. Paprastai reikia gerti po 1–2 plėvele dengtas tabletes tris kartus per parą. Vartojimo trukmė neturėtų būti trumpesnė kaip 90 dienų. Sergantieji dislipoproteinemija (sutrikusi lipidų apykaita) šį preparatą vartoja siekdami sumažinti bendrojo cholesterolio ir MTL (mažo tankio lipoproteinų) kiekį. Esant dislipoproteinemijai tribestano reikia gerti po dvi plėvele dengtas tabletes tris kartus per parą. Vartojimo trukmė ne trumpesnė kaip trys mėnesiai.

Laikymas.

Laikyti gamintojo pakuotėje, žemesnėje kaip 25 oC temperatūroje, sausoje tamsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje!

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:
Jūsų el. paštas:
Jūsų atsiliepimas:

Įvertinimas:   Teigiamas    Neigiamas


Tęsti