Prekių kategorijos
PAGALBA / UŽSAKYMAI
Partneriai

        

            

     

       

Širdžiai ir kraujotakai

Highway Coenzyme Q-10 50 mg kapsulės N30 (Contract Pharmacal)

Highway Coenzyme Q-10 50 mg kapsulės N30 (Contract Pharmacal)
Kaina:  9.68 €
Išparduota
  • Kilmės šalis: JAV

 CoEnzyme Q10 Highway 50mg kapsulės N30

Maisto papildas

Sudėtis. Vienoje kapsulėje yra: Kiekis RMV, %

Kofermentas Q-10 (ubidekarenonas) 50 mg - 

* RMV - referencinė maistinė vertė.

*- RMV nenustatyta.

 

Highway Coenzyme Q-10 50 mg pagamintas iš natūralios fermentacijos būtu gaunamo ubidekarenono (žaliavos kilmės šalis – Japonija).

Kitos sudedamosios dalys: lipnumą reguliuojanti medžiaga: dikalcio fosfatas; stearino rūgštis; magnio stearatas; emulsiklis: mikrokristalinė celiuliozė; kapsulę sudaranti medžiaga: želatina.

Kofermentas Q-10 ir jo svarba žmogaus organizmui Kofermentas Q-10 - tai į vitaminą panaši biologiškai aktyvi medžiaga. Veikiant kofermentui Q-10 atsiranda energija, reikalinga tiek viso organizmo, tiek atskirų organų veiklai užtikrinti. Nustatyta, kad daugiausia jo kaupiasi audiniuose, susijusiuose su didžiausia energine apykaita: širdyje, smegenyse, kepenyse ir inkstuose. Visos gyvos organizmo ląstelės ubidekarenono gali susisintetinti iš amino rūgščių fenilalanino, tirozino ir metionino. Ubidekarenono organizme daugiausiai yra 20 metų amžiuje. Vėliau jo natūraliai mažėja, ir organizmas nebegali tenkinti savo energijos poreikių. Todėl kofermento Q-10 reikia gauti su maistu arba vartojant specialius maisto papildus.

Kam reikėtų papildomai vartoti kofermento Q-10? - Labai svarbu ubidekarenono atsargas organizme papildyti sergant širdies ir kraujagyslių ligomis (koronarine širdies liga, arterine hipertenzija, kardiomiopatijomis, ir kt.). Kofermentas Q-10 suteikia energijos ir jėgų pavargusiam širdies raumeniui, todėl širdis gali stipriau susitraukinėti ir geriau aprūpinti organizmą krauju. Didesni kiekiai kofermento Q-10 rekomenduotini asmenims, turintiems neurologinių sutrikimų. Yra duomenų, kad vartojant šios biologiškai aktyvios medžiagos papildomai, gerokai sumažėja migrenos priepuolių dažnumas, pagerėja sergančiųjų Parkinsono liga savijauta. 

Kofermento Q-10 reikėtų vartoti, pastebėjus kraujuojančias dantenas. Vartojant ubidekarenono, sumažėja dantenų kraujavimas, paburkimas.

Šis maisto papildas rekomenduojamas sportininkams, bei kitiems asmenims, „sudeginantiems“ daug energijos. - Ubidekarenono patartina vartoti asmenims, jaučiantiems ilgalaikį nuovargį, energijos stoką, jei tam nėra kitų priežasčių.

Vartojimas. Gerti po vieną kapsulę per dieną po valgio užgeriant stikline vandens.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos paros dozės. Nevartoti kaip maisto pakaitalo. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Laikyti ne aukštesnėje kaip 25O C temperatūroje, sandariai uždarytą, vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

Gamintojas Contract Pharmacal Corporation 160 Commerce Dr., Hauppauge, New York 11788, JAV Importuotojas Losbalt, UAB Ievų g. 9, Giraitė, Kauno raj., LT 54307, Lietuva.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:
Jūsų el. paštas:
Jūsų atsiliepimas:

Įvertinimas:   Teigiamas    Neigiamas


Tęsti