Prekių kategorijos
PAGALBA / UŽSAKYMAI
Partneriai

        

            

     

       

Energijai

Dynamisan tabletės N30

Dynamisan tabletės N30
Kaina:  8.98 €
Įveskite pageidaujamą kiekį:  
  • Kilmės šalis: Vokietija

DYNAMISAN

Maisto papildas

REKOMENDUOJAMAS DOZAVIMAS IR ATSARGUMO PRIEMONĖS

Suaugusiesiems ir vyresniems kaip 13 metų paaugliams – po vieną tabletę per parą.

  • Netinka jaunesniems kaip 13 metų vaikams.
  • Neviršyti rekomenduojamos dozės ir nevartoti papildyti subalansuotai dietai.
  • Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje.
  •  Asmenys, gydomi chinidino grupės antiaritminiais vaistais ar antikoaguliantais, prieš pradėdami vartoti Dynamisan, kuriame yra magnio ir ženšenio, turi pasitarti su gydytoju.
  • Jei esate nėščia ar žindote kūdikį, prieš pradėdama vartoti bet kurį maisto papildą, pasitarkite su gydytoju.

VARTOJIMO BŪDAS

Visą tabletę nuryti užgeriant vandeniu.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas.

RŪPINKITĖS SAVIMI SVEIKAI MAITINDAMIESI! Visiškai subalansuota dieta yra sveiko gyvenimo pagrindas, ji užtikrina organizmo maisto medžiagų poreikį. Mūsų organizmas negali pasigaminti daugumos gyvybei būtinų maisto medžiagų, taigi jų turime gauti sveikai ir įvairiai maitindamiesi.

MAISTO PAPILDŲ REIKŠMĖ

Kartais labai sunku tinkamai maitintis sunkiai dirbant ir stengiantis įveikti kasdienius rūpesčius. Ilgainiui ir keičiantis aplinkybėms organizmo maisto medžiagų poreikis kinta, todėl dar sunkiau tinkamai maitintis vartojant vien maisto produktus. Papildę dietą Dynamisan, pakankamai gausite būtinųjų maisto medžiagų ir moksliškai įrodytų natūralių tonizuojamųjų medžiagų, kurios padės kasdieniame gyvenime.

KAS TURI VARTOTI MAISTO PAPILDUS?

Individualus maisto medžiagų poreikis ir gyvenimo būdas nuolat kinta, todėl sunku visada užtikrinti optimalią mitybą. Kai kuriems žmonėms dėl įvairių priežasčių gali būti vitaminų, mineralinių medžiagų ir (ar) aminorūgščių trūkumo rizika. Tai ištiktieji stresinių situacijų, senyvi žmonės, vaikai ir paaugliai, moterys pomenopauzės laikotarpiu, sergantys ar sveikstantys asmenys, žmonės, kurie laikosi ribotos dietos, rūkaliai ir dažnai vartojantys alkoholinius gėrimus, žmonės, kurie mažai gauna saulės šviesos, taip pat tie, kurie dėl įvairių priežasčių ne visada nori ar neturi laiko subalansuotai maitintis.

KODĖL JŪSŲ ORGANIZMUI REIKIA DYNAMISAN MAISTO MEDŽIAGŲ?

Dynamisan specialiai sukurtas, kad užtikrintų optimalų antioksidacinių maisto medžiagų mišinį. Antioksidaciniai vitaminai A, C ir E kartu su mineralinėmis medžiagomis mažina laisvųjų radikalų sukeltą pažeidimą. Šie laisvieji radikalai paprastai yra metabolizmo šlakai ir, manoma, skatina senėjimą bei prasidėti kai kurias sunkias ligas, pvz., širdies ligas ir insultą. Dynamisan mineralinės medžiagos yra ypač svarbios mūsų kaulų, nervų sistemos ir raumenų normaliai būklei. Mažas mikroelemenų kiekis, esantis Dynamisan, būtinas kiekvienos gyvos ląstelės metabolizmo reguliacijai. Šiuolaikiniai medicinos tyrimai rodo, kad Dynamisan sudėtyje esančios natūralios visą organizmą tonizuojančios medžiagos - aminorūgštys argininas bei glutaminas bei ženšenis, teigiamai veikia imuninę ir nervų sistemas bei padeda susidoroti su kasdieniu stresu.

DYNAMISAN TABLETĖS - PILNAVERTIS TONIZUOJAMASIS MAISTO PAPILDAS Dynamisan tabletės – tai paprastas būdas bet kurio amžiaus žmogaus organizmą kasdien aprūpinti tinkamu maisto medžiagų mišiniu. Tabletes paprasta vartoti, jose taip pat yra natūralių tonizuojamųjų medžiagų, kurios padeda susidoroti su gyvenimo stresais. Kasdien vartojamas Dynamisan organizmą sustiprins ir aprūpins efektyviais bei gerai įsisavinamais polivitaminais, mineralinėmis medžiagomis ir nepakeičiamosiomis aminorūgštimis.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:
Jūsų el. paštas:
Jūsų atsiliepimas:

Įvertinimas:   Teigiamas    Neigiamas


Tęsti