Prekių kategorijos
PAGALBA / UŽSAKYMAI
Partneriai

        

            

     

       

Antioksidantai

Triovit kapsulės N30

Triovit kapsulės N30
Kaina:  5.37 €
Įveskite pageidaujamą kiekį:  
  • Gamintojas: KRKA
  • Kilmės šalis: Slovėnija

TRIOVIT

30 kapsulių

Trijų vitaminų kompleksas ir selenas organizmui apsaugoti

Triovito kapsulėse yra trys vitaminai (C, E ir betakarotenas, kuris organizme virsta vitaminu A) ir selenas. Šios medžiagos turi antrioksidantinių savybių: trys vitaminai apsaugo ląstelę nuo žalojančio laisvųjų radikalų poveikio, o selenas būtinas fermentui gliutationo peroksidazei. Šis fermentas yra natūralus antioksidantas, apsaugantis ląsteles. Vartojant triovito kapsules, didėja nespecifinis organizmo atsparumas, stiprėja imuninės sistemos veikla. Dėl to sumažėja pavojus susirgti piktybinėmis, širdies ir kraujagyslių ligomis, katarakta. 

 Triovito kapsulės apsaugo ląsteles nuo pažeidimo, todėl rekomenduojamos:

  • žmonėms, kurių maiste trūksta vitaminų C ir E, b karotino (provitamino A) ir seleno;
  • patiriantiems psichinę įtampą ar didelius fizinius krūvius (vadovaujantiems darbuotojams, sportininkams ir kt.);
  • senyvo amžiaus žmonėms, kurių natūralūs gynybos mechanizmai susilpnėję bei sumažėjusi vitaminų ir mineralinių medžiagų rezorbcija žarnyne;
  • rūkoriams (jų organizme susidaro daugiau laisvųjų radikalų);
  • žmonėms, kurie būna radiacinėje aplinkoje (dirbantiems su kompiuteriais, ilgai būnantiems saulėje ir kt.);
  • gyvenantiems ar dirbantiems užterštoje aplinkoje (pramonės rajonai, miestų centrai ir kt.).

Maistinės medžiagos kiekis 1-oje kapsulėje:
vitaminas C – 100 mg (125 proc. RPN*);
vitaminas E – 26,8 mg (223,3 proc. RPN*);
betakarotenas ir atitinkamas vitamino A kiekis – 10 mg, 1670 µg (208 proc. RPN*);
selenas 50 (91 proc. RPN*)

 *RMV – referencinė maistinė vertė.

Sudedamosios dalys: lipnumą reguliuojančios medžiagos (talkas, silicio dioksidas, riebalų rūgščių magnio druskos), L-askorbo rūgštis, DL-alfa-tokoferilacetatas, beta karotenas, želatina, dažikliai (raudonasis geležies oksidas, titano dioksidas), selenu papildytos mielės.

DOZAVIMAS

1 kapsulė per dieną valgio metu, užgeriant trupučiu vandens. Preparatas vartojamas du mėnesius. Gydymo kursą rekomenduojama kartoti 2-3 kartus per metus.

Ką reikėtų žinoti?

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba ir sveikas gyevnimo būdas.


Kas yra laisvieji radikalai?

Laisvieji radikalai - chemiškai aktyvūs junginiai, kurie susidaro vykstant įvairioms oksidacijos - redukcijos reakcijoms organizme. Ypač aktyvūs superoksido radikalai. Jie reaguoja su lipidais ir baltymais ir sukelia žymius ląstelės pažeidimus.

Koks laisvųjų radikalų vaidmuo organizme?

Laisvieji radikalai dalyvauja susidarant bei yrant įvairioms medžiagoms organizme. Be to, jie padeda organizmui apsisaugoti nuo iš aplinkos patenkančių žalingų medžiagų. Organizme yra fermentų sistemos, kurios palaiko laisvųjų radikalų pusiausvyrą.

Kodėl susidaro laisvųjų radikalų perteklius?

Įvairūs aplinkos faktoriai gali skatinti laisvųjų radikalų susidarymą organizme - tai radiacija, užterštas oras, cigarečių dūmai, alkoholis, kai kurie vaistai, dieta, ilgalaikis buvimas saulėje. Be to, laisviesiems radikalams susidaryti svarbūs yra fizinis krūvis ir psichinė įtampa.

Kodėl laisvieji radikalai žalingi sveikatai?

Laisvieji radikalai žalingi sveikatai, kai organizme jų susidaro per daug. Tokiu atveju organizmo gynybos mechanizmai neužtikrina jų pusiausvyros, pažeidžiamos ląstelės, o tai skatina įvairias širdies ir kraujagyslių ligas, mažėja nespecifinis organizmo atsparumas, silpnėja imuninė sistema, formuojasi katarakta, greitėja senėjimo procesas, didėja tikimybė susirgti piktybinėmis ligomis.

Kaip veikia vitaminai - antioksidantai?
Vitaminai C ir E bei b karotinas (provitaminas A) yra biologiniai antioksidantai. Šios medžiagos jungiasi su laisvaisiais radikalais ir juos inaktyvuoja, dėl to išvengiama ląstelių ir audinių pažeidimo. Šie vitaminai veikia ląstelės lygyje. Jie papildo vienas kito poveikį, todėl tikslinga juos vartoti kartu.

Atlikta ir dabar atliekama daugybė tyrimų, kurie rodo, kad vitaminų - antioksidantų ir seleno trūkumas susijęs su kai kurių piktybinių navikų vystymusi, širdies ir kraujagyslių ligomis, katarakta ir imuninio atsako sutrikimais.


Gamintojas KRKA, p.o., Novo mesto, Slovėnija 

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:
Jūsų el. paštas:
Jūsų atsiliepimas:

Įvertinimas:   Teigiamas    Neigiamas


Tęsti