Prekių kategorijos
PAGALBA / UŽSAKYMAI
Partneriai

        

            

     

       

Antioksidantai

ProVens tabletės N30

ProVens tabletės N30
Kaina:  11.06 €
Įveskite pageidaujamą kiekį:  

ProVens

30 tablečių

Maisto papildas

Apsaugo ir suteikia energijos

 

Maisto papilde ProVens yra pušies žievės ekstrakto (Natur-Pykno), žaliosios arbatos bei mėlynių ekstrakto.

ProVens esančių natūralių medžiagų derinys pasižymi stipriu antioksidaciniu poveikiu ir padeda saugoti kraujagyslių sieneles bei gerą kraujotaką. Visos 3 maisto papildo medžiagos aktyviai dalyvauja šalinant laisvuosius radikalus (laisvieji radikalai yra pagrindinė civilizacijos ligų priežastis) bei padeda stiprinti imuninę sistemą.

ProVens skirtas tiems, kuriems reikia padidinti antioksidantų kiekį, slopinti su organizmo senėjimu susijusius pokyčius bei išsaugoti stipresnę imuninę sistemą. Šis papildas saugo organizmą.

Maisto papilde ProVens esančios aktyvios medžiagos papildo viena kitos poveikį.

 

Maisto papildas vartojamas:

  • antioksidantų kiekiui padidinti;
  • senėjimo procesams sulėtinti ir degeneracinių pakitimų atsiradimui sumažinti;
  • kompleksinei akių apsaugai, esant akių kraujagyslių ir degeneracinėms problemoms;
  • mitybai papildyti, esant įvairioms problemoms, imunitetui stiprinti ir pagerinti.

 

Sudėtis

Vienos tabletės sudėtis

mg/tabletėje

g/100 g

% RMV* 1 tabletėje

Žaliosios arbatos polifenoliai

Pušies žievės proantocianai

 

Mėlynių vaisių antocianai

 

100

 

50

 

3

 

 

25

 

12,5

 

0,75

 

N/A

 

N/A

 

N/A

Suvartojama energinė vertė: 1617 kJ/100 g (6,469 kJ/tabletėje)

*RMV - referencinės maistinės vertės procentinė dalis (%)

 

Sudėtis. Tirštiklis mikrokristalinė celiuliozė, standartizuotas 80 % žaliosios arbatos ekstraktas, standartizuotas 90 % pušies žievės ekstraktas, tirštiklis karboksimetilceliuliozės natrio druska, standartizuotas 25 % mėlynių vaisių ekstraktas, augalinis magnio stearatas, lipnumą reguliuojančios medžiagos: magnio trisilikatas ir talkas.

 

Pušies žievės ekstrakto (Natur-Pykno) funkcija

Natur-Pykno yra pajūrinės pušies žievės ekstraktas. Pagrindinė sudedamoji dalis yra bioflavonoidai. Natur-Pykno yra vienas iš stipriausių žinomų natūralių antioksidantų, 20 kartų stipresnis už vitaminą C ir 50 kartų už vitaminą E. Jis yra labai veiksmingas esant oksidaciniam stresui. Be to, antioksidacinį Natur-Pykno bioflavonoidų poveikį sustiprina vaisių rūgštys, pvz., esančios vaisiuose.

Atlikus tyrimus nustatyta, kad Natur-Pykno teigiamai veikia kraujagysles, jas atpalaiduoja, be to, dalyvauja kraujo krešėjimo ir uždegimo procesuose. Natur-Pykno dalyvauja organizmo atsinaujinimo procesuose, todėl šia medžiaga vertėtų papildyti kamuojamų spazmų ar susižeidusių žmonių mitybą. Be to, nustatyta, kad Natur-Pykno teigiamai veikia audinių, įskaitant smegenis, kraujotaką. Publikuotais tyrimų duomenimis, kad šį medžiaga teigiamai veikia hiperaktyvių vaikų atmintį ir gebėjimą susikaupti.

Natur-Pykno teigiamai veikia ir visą kraujagyslių sistemą. Tyrimais patvirtinta, kad Natur-Pykno vartojimas lėtina senėjimą, degeneracinius organizmo procesus ir stiprina imuninę sistemą.

 

Žaliosios arbatos funkcija

Žaliojoje arbatoje daugiausia yra polifenolių – katechinų. Svarbiausioji sudedamoji žaliosios arbatos ekstrakto dalis epigalokatechino galatas (EGKG) pasižymi įvairiu sveikatai naudingu poveikiu. Jis veikia kaip stiprus antioksidantas, padedantis saugoti kraujagysles, teigiamai veikti kraujotaką, kraujo krešėjimo ir uždegimo procesus. Be to, EGKG teigiamai veikia gliukozės ir riebalų apykaitą ir yra naudingas maisto papildas diabetu sergantiems žmonėms.

 

Mėlynių ekstrakto funkcija

Mėlynių ekstrakte yra daug aktyvių bioflavonoidų – antocianozidų. Jie taip pat pasižymi antioksidaciniu poveikiu, teigiamai veikia uždegimo ir kraujo krešėjimo procesus, stiprina kapiliarų sienelę. Antocianozidai palankiai veikia žmonių, sergančių diabetu, kraujagysles. Antocianozidai svarbūs rodopsino atsinaujinimo procesui akyse ir taip padeda akiai geriau prisitaikyti matyti tamsoje.

 

Dozavimas

Rekomenduojama dienos dozė suaugusiems žmonėms yra 1–2 tabletės, kitiems žmonėms – 1 tabletė. Tabletę reikia išgerti valgio metu arba po jo, geriausia dieną. Gydytojo leidimu vyresni kaip 6 metų vaikai gali gerti po pusę tabletės per dieną.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba ir sveikas gyevnimo būdas.

Šio maisto papildo galima vartoti ilgai (reikia vartoti bent 2–3 mėnesius).

 

Pakuotė

30 tablečių, sveriančių 12 g

 

Perspėjimas

Preparatas tinka diabetikams ir, prieš vartojimą pasitarus su gydytoju, vyresniems kaip 6 metų amžiaus vaikams.

Jautrūs žmonės vakare maisto papildo vartoti neturėtų (galimas stimuliuojantis poveikis).

Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Laikyti 10–25 °C temperatūroje taip, kad būtų apsaugotas nuo drėgmės ir tiesioginių saulės spindulių.

 

 

Gamintojas: UNIMED PHARMA® Ltd., Orieskova 11, 821 05 Bratislava, Slovakijos Respublika

 

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:
Jūsų el. paštas:
Jūsų atsiliepimas:

Įvertinimas:   Teigiamas    Neigiamas


Tęsti