Prekių kategorijos
PAGALBA / UŽSAKYMAI
Partneriai

        

            

     

       

Vaisingumui

OUCH Nėštumo (HCG) testas

OUCH Nėštumo (HCG) testas
 
Kaina:  0.99 €  1.10 €
Įveskite pageidaujamą kiekį:  
Minimalus šios prekės kiekis 3
-10%
  • Geriausias iki: 2018-01

OUCH Nėštumo (HCG) testas 1vnt

Viename maišelyje yra:

1. Paprastas kasetinis žChG lygio šlapime nėštumo testas

2. Pipetė

3. Džioviklis (išmesti, nevalgyti)

Tyrimo rinkinį sandariame maišelyje kambario temperatūroje (2–30 °C) galima laikyti iki galiojimo laiko pabaigos. Testo rinkinius reikia saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių, drėgmės ir karščio.

1. SKIRTA TIK IN VITRO DIAGNOSTIKAI (IVD), NE vidiniam naudojimui.

2. Prieš atlikdami testą, atidžiai perskaitykite naudojimo instrukcijas.

3. Nenaudokite pasibaigus ant folijos maišelio nurodytam galiojimo laikui.

4. Kiekvieną testo kasetę galima naudoti tik vieną kartą, kasečių pakartotinai naudoti negalima.

5. Jei maišelis pažeistas, kasetės naudoti negalima.

6. Atidarius folijos maišelį, kasetę reikia naudoti iškart.

7. Kiekvieną panaudotą kasetę išmeskite. Šlapimo mėginius ir panaudotus testo prietaisus laikykite galimai užkrečiamais. Nelieskite prie odos.

8. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.

 

TESTO PROCEDŪRA

1. KADA GALIU ATLIKTI TESTĄ?

Šį nėštumo testą galite atlikti nuo pirmosios vėluojančių mėnesinių dienos ir vėliau.

2. MĖGINIO PAĖMIMAS IR NAUDOJIMAS

Pirmiausia į švarų sausą indelį reikia paimti šlapimo mėginį. Geriausia naudoti pirmąjį ryto šlapimo mėginį, nes jame dažniausiai būna didžiausia žChG koncentracija, bet galima naudoti bet kuriuo paros metu paimtus šlapimo mėginius.

3. TESTO ATLIKIMAS                     

1. Palaukite, kol sandarus maišelis ir šlapimas taps kambario temperatūros. Norėdami pradėti testą, atidarykite sandarų maišelį ir išimkite kasetę. 

2. Padėkite testo kasetę šonu ant plokščio švaraus paviršiaus. Pipete paimkite apie 0,2 ml (maždaug 4 lašai) mėginio ir jį sulašinkite į kasetės mėginio šulinėlį.

3. Palaukite, kol atsiras spalvotos juostelės. Atsižvelgiant į mėginio žChG koncentraciją šlapime, teigiamas rezultatas gali atsirasti vos po 40 sekundžių. Tačiau, kad būtų patvirtintas neigiamas rezultatas, reikia palaukti visą reakcijos laiką (5 minutes). Rezultatų negalima vertinti po 10 minučių.

4. Panaudotą testą išmeskite. Jei įmanoma, kasetę išmeskite į specialią talpyklą.

4. REZULTATŲ INTERPRETAVIMAS

Neigiamas:  jei testo kasetės kontrolės vietoje (C) atsiranda tik viena spalvota juostelė, o testo vietoje (T) juostelės nėra, tai nurodo neigiamą rezultatą, šlapime žChG neaptikta. Tai reiškia, kad arba nesate nėščia, arba išsityrėte per anksti. Jei nesate įsitikinusi, pakartokite testą po 48 valandų.

Teigiamas:  jei testo kasetėje atsiranda dvi spalvotos juostelės, viena testo vietoje ir viena kontrolės vietoje, tai reiškia, kad yra didelė tikimybė, jog esate nėščia – jūsų šlapime aptikta žChG. Viena juostelė gali būti šviesesnė už kitą, jos neturi sutapti, bet tai vis tiek yra teigiamas rezultatas. 

Netinkamas:  jei testo kasetėje neatsiranda nei viena juostelė, testas netinkamas ir jį reikia pakartoti naudojant kitą kasetę.

  

5. KOKYBĖS KONTROLĖ

Integruotos kokybės kontrolės funkcijos:

pridėjus šlapimo mėginį, spalvotos juostelės juda palei priekinio dažo konjugato krašto membraną ir yra visiškai „pašalinamos“ nuo testo juostelių.

 

 

Atlikus testą, jei mėginys neigiamas, matysite rausvai violetinės spalvos juostelę C vietoje, o jei teigiamas, matysite rausvai violetinės spalvos juosteles C ir T vietose. CONTROL juostelės atsiradimas rodo, kad kasetė veikia tinkamai, tai yra procedūros kontrolė.

 

 

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:
Jūsų el. paštas:
Jūsų atsiliepimas:

Įvertinimas:   Teigiamas    Neigiamas


Tęsti