Prekių kategorijos
PAGALBA / UŽSAKYMAI
Partneriai

        

            

     

       

Vaisingumui

Maca kaps. N30 (TerraPoint Handels GmbH, Austrija)

Maca kaps. N30 (TerraPoint Handels GmbH, Austrija)
 
Kaina:  10.39 €  12.99 €
Įveskite pageidaujamą kiekį:  
-20%

Maisto papildas Maca

30 kapsulių

Grynasis kiekis. 16,38 g

Maca - Gamtos jėga!

Normaliam vaisingumui, fizinę ir psichologinę funkcijai, optimaliai ištvermei, jutimams ir gyvybingumui bei seksualinei energijai.

Be želatinos | Be laktozės | Be glitimo

Pasinaudok jėga ir gyvybingumu iš Maca kapsulių!

Peruvinė pipirnė, dar kitaip vadinama Maca, kilusi iš Peru, kur beveik 2000 metų ji auginama maistui ir kaip vaistinis augalas. Tai labai atsparus augalas, augantis tik atšiauriame klimate, iki 4500 metrų virš jūros lygio aukštyje. Peruvinė pipirnė vadinama „maža, bet galinga“, nes jos šaknys yra mažos, tačiau jose slypi įstabi galia.

Peruvinė pipirnė padeda palaikyti normalų vaisingumą. Padeda palaikyti normalią fizinę ir psichologinę funkcijas, padeda palaikyti optimalią ištvermę, jutimus ir gyvybingumą.

Padeda palaikyti seksualinę energiją.

Maisto papildo Maca vartojimas. Gerti 1 kapsulę 1 kartą per parą užgeriant skysčiu.

Papildo Maca 1 kapsulėje (paros norma) yra: 62,5 mg Peruvinės pipirnės šaknų ekstrakto (atitinka 500 mg Peruvinės pipirnės) ir 345 mg Peruvinės pipirnės šaknų miltelių.

Maisto papildo Maca sudedamosios dalys. Peruvinės pipirnės (Lepidium meyenii) šaknų milteliai, užpildas hidroksipropilmetilceliuliozė, Peruvinės pipirinės (Lepidium meyenii) šaknų ekstraktas, dekstrinas, lipnumą reguliuojančios medžiagos: riebalų rūgščių magnio druskos, silicio dioksidas.

Įspėjimai. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos paros dozės. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveiko gyvenimo būdas.

Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nevartoti esant padidėjusiam jautrumui kuriai nors produkto sudedamajai daliai.

Kaip laikyti papildą Maca? Laikyti kambario temperatūroje, laikyti gamintojo pakuotėje, kad papildas Maca būtų apsaugotas nuo šviesos.

Gamintojas. TerraPoint Handels GmbH, Franz-Sauer-Str. 46-50, 5020 Salzburg, Austrija

Platintojas. UAB „Sveikuva“, Vytauto pr. 23, LT-44352, Kaunas, Lietuva. www.sveikis.lt. Tel. 8 (37) 210570; 8 (37) 271111.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:
Jūsų el. paštas:
Jūsų atsiliepimas:

Įvertinimas:   Teigiamas    Neigiamas


Tęsti