Prekių kategorijos
Prekių kategorijos>
PAGALBA / UŽSAKYMAI
Partneriai

        

            

     

       

Vagimed makšties kapsulės N6 (PK Beneliux BV)

Vagimed makšties kapsulės N6 (PK Beneliux BV)
Kaina:  12.90 €
Įveskite pageidaujamą kiekį:  

Vagimed makšties kapsulės

Vartoti, jei yra su makštimi susijusių nusiskundimų, pvz., niežėjimas, deginimo pojūtis, gausios ar nemalonaus kvapo išskyros, dirginimas ir infekcija.

Sunormalina makšties terpės rūgštingumą.

Bendrieji patarimai

Prieš Vagimed® vartojimą atidžiai perskaitykite šias instrukcijas, net jei šį medicinos prietaisą turėjote anksčiau. Informacija gali būti atnaujinta remiantis naujausiais tyrimais ir duomenimis, ypač jei naudojate naują pakuotę. Neišmeskite šių instrukcijų, nes jas gali reikėti perskaityti vėliau.

Su makštimi susiję nusiskundimai

Su makštimi susiję nusiskundimai dažnai pasireiškia niežėjimu, dirginimu, paraudimu, sausumu, deginimo pojūčiu, skausmu lytinio akto metu ar gausiomis arba nemalonaus kvapo išskyromis. Daugumą su makštimi susijusių nusiskundimų sukelia makšties terpės pusiausvyros sutrikimas.

Makšties mikroflora

Makštyje yra daug bakterijų, kurios vadinamos mikroflora arba makšties terpe. Fiziologinis makšties terpės pH yra mažas. Tai yra svarbus veiksnys užtikrinant tinkamą makšties mikrofloros reguliavimą. Šiai apsaugai ypač svarbios pieno rūgšties bakterijos, kurios užtikrina rūgštinę makšties terpę, todėl makštis būna apsaugota nuo labiausiai žalingų mikroorganizmų. Šie mikroorganizmai neveši rūgštinėje terpėje. Jei pasikeičia rūgštingumo lygis (netgi laikinai), gali pakisti makšties mikrofloros sudėtis. Makšties terpės pusiausvyra gali sutrikti, jei pieno rūgšties bakterijas nustelbia žalingos bakterijos ar grybeliai, ir tokiu atveju gali atsirasti įvairių nusiskundimų. Natūralios makšties pusiausvyros sutrikimas gali sukelti makšties infekciją (pvz., bakterinę vaginozę ar grybelių infekciją).

Bakterinė vaginozė

Bakterinė vaginozė yra makšties floros pusiausvyros sutrikimas, kurį sukelia žalingos bakterijos. Tokią būklę galima atpažinti pagal makšties išskyrų pokytį. Išskyros gali būti skaidrios arba spalvotos, jų gali išsiskirti dideliais kiekiais. Dažnai išskyros būna nemalonaus kvapo. Dažnai atsiranda nemalonių su makštimi susijusių pojūčių, pvz., niežėjimas, dirginimas, jautrumas, paraudimas ir sausumas.

Kandidozė (grybelių infekcija)

Kandidozė yra grybelių infekcija, kurią sukelia į mieles panašūs grybeliai, daugiausia Candida albicants. Makšties grybelių infekcijai būdingas niežėjimas, deginimo pojūtis, paraudimas ir dažniausiai baltos išskyros su gumulais.

Veikimo mechanizmas

Vagimed® kapsulės padeda atkurti natūralią fiziologinę makšties terpę. Kapsulių sudėtyje yra Lactobacillus acidophilus, kurių paprastai yra makšties floroje, bei veikliųjų medžiagų (pieno rūgšties, spanguolių sudėtyje esančių medžiagų), kurios leidžia kontroliuoti ir palaikyti pH (rūgštingumo) lygį bei taip sutrikdo patogenų prilipimą ir dauginimąsi.

Vagimed® padeda atkurti natūralią makšties florą dėl kompleksinio poveikio.

1. Pieno rūgšties baterijų (Lactobacillus acidophilus) probiotikai aktyviai atkuria makšties mikroflorą. Tai užtikrina normalaus makšties gleivinės rūgštingumo palaikymą ir neleidžia žalingoms bakterijoms prisijungti prie gleivinės.

2. Sudėtyje kaip buferinės medžiagos yra pieno rūgšties, kad būtų atkurtas makšties terpės rūgštingumo lygis.

Vartojimo nurodymai

Vagimed® vartojimo kursą sudaro 6 dienos. Kartą per parą prieš miegą į makštį reikia įkišti kapsulę. Svarbu, kad prieš kapsulės įkišimą rankos būtų nuplautos šiltu vandeniu ir muilu bei kad sritis aplink makštį būtų švari ir sausa. Jei makštis yra sausa, kapsulę prieš įkišimą rekomenduojama sudrėkinti vandeniu. Negalima viršyti rekomenduojamų dozių.

Kapsulės įkišimas

Laisva ranka reikia praskirti lytines lūpas ir kapsulę atsargiai kiek įmanoma giliau įkišti į makštį.

Makšties kapsulės sudėtis

Mikrokristalinė celiuliozė, hipromeliozė, talkas, Lactobacillus acidophilus vysk8 70 milijardų, polikarbofilas, dygliuotojo dirvenio (Ononis spinosa) sausasis ekstraktas, sausos spanguolių sultys, pieno rūgštis, titano dioksidas, kalcio laktatas, magnio hidroksidas, silicio dioksidas, kalcio fosfatas.

Vartojimas nėštumo ir (arba) žindymo laikotarpiu

Nėštumo ir žindymo laikotarpiu būtina iš anksto pasitarti su gydytoju.

Galimas šalutinis poveikis

Po pavartojimo gali atsirasti padidėjusio jautrumo reakcijų ar šalutinis poveikis, ypač jei vartojama ilgai. Jei atsiranda bet koks šalutinis poveikis, būtina nutraukti vartojimą ir kreiptis į gydytoją.

Perspėjimai

·    Laikyti mažiems vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje.

·    Kapsulės negalima nuryti, ji skirta vartoti tik į makštį.

·    Šis preparatas skirtas vartoti tik suaugusiosioms. Kitais atvejais prieš preparato vartojimą būtina pasitarti su gydytoju.

·    Galima naudoti tik kapsules, supakuotas plėvele padengtoje ir nepažeistoje lizdinių plokštelių pakuotėje.

·    Jei po 6 dienų būklė nepagerėja, reikia kreiptis į gydytoją.

·    Nėščioms ir krūtimi maitinančioms moterims prieš vartojimą reikia pasitarti su gydytoju.

·    Vagimed® negalima vartoti žmonėms, kurių imuninė sistema yra susilpnėjusi (įskaitant nusilpusius ar vėžiu sergančius asmenis).

·    Jei kiltų bet kokių abejonių, ar galite vartoti Vagimed® ir (arba) ar kapsulių galima vartoti su vaistais, prieš vartojimą pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.

Kontraindikacijos

·    Vagimed® negalima vartoti žmonėms, kurių imuninė sistema yra susilpnėjusi.

·    Negalima vartoti, jei yra alergija bet kuriai sudedamajai medžiagai.

Laikymas

Laikyti gamintojo pakuotėje, sausoje vietoje (15-25 °C temperatūroje) ir toli nuo karščio šaltinių. Saugoti nuo saulės šviesos.

Medicinos prietaisas

Vagimed ® yra IIa klasės medicinos prietaisas (vadovaujantis 97/42/EEB medicinos prietaisų direktyva).

Tinkamumo laikas nurodytas pakuotės apačioje.

Gamintojas: PK Beneliux BV, Olandija

 

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:
Jūsų el. paštas:
Jūsų atsiliepimas:

Įvertinimas:   Teigiamas    Neigiamas


Tęsti