Prekių kategorijos
PAGALBA / UŽSAKYMAI
Partneriai

        

            

     

       

Otosan degūs ausų piltuvėliai, 2 vnt. (su propoliu) (Otosan, Italija)

Otosan degūs ausų piltuvėliai, 2 vnt. (su propoliu) (Otosan, Italija)
Kaina:  6.20 €
Įveskite pageidaujamą kiekį:  

Otosan degūs ausų piltuvėliai su propoliu, 2 vnt.
Medicinos prietaisas

Otosan degus ausų piltuvėlis – tai senovinio tradicinio ausų higienos metodo, vadinamo ausų termoterapija, prikėlimas naujam gyvenimui, pasitelkus šiuolaikinės technikos pasiekimus. Pritaikius naujoviškas priemones saugesniam ir patogesniam piltuvėlių naudojimui, buvo sukurtas praktiškas ir saugus prietaisas - Otosan degus ausų piltuvėlis. Dėka kamino traukos efekto jis padeda pašalinti iš ausies susikaupusius nešvarumus ir perteklinę ausų sierą.

Otosan degūs ausų piltuvėliai padeda užkirsti kelią ausų sieros kamščių formavimuisi arba lengviau juos pašalinti, tuo pačiu atkuriant normalų ausų slėgį. Slėgio pokyčius gali sąlygoti skrydis lėktuvu, alpinizmas, maudymasis  ar nardymas su akvalangu.

Teigiamas prietaiso poveikis pašalina tokius klausos sutrikimus, kaip: zvimbimas ar cypimas ausyse,  susilpnėjusi klausa dėl sieros kamščių. Rekomenduojama naudoti  suaugusiems ir vaikams, Ypač rekomenduotinas žmonėms, dirbantiems dulkėtoje aplinkoje, kenčiantiems nuo perteklinės ausų sieros ir  naudojantiems pagalbines išorines klausos priemones. Jis taip pat padeda pašalinti bet kokį vandens likutį ausies kanale po maudynių jūroje ar baseine.

Dabar – su propoliu, bičių vašku ir ypač patogiu antgaliu. Kliniškai patikrintas dermatologų. Hipoalergiškas.

Naudojimas: 

1) Siauresnę piltuvėlio dalį įkišti į aplikatorių. Įkišta dalis turi būti ne ilgesnė už 1 cm. Įsitikinkite, kad į aplikatorių įkištas tik vienas piltuvėlis.

2) Ant piltuvėlio užmaukite apsauginį diską blizgia puse į viršų, kad pilnai matytųsi liepsnos užgesinimo žiedas. Tada uždekite platųjį piltuvėlio galą.

3) Paguldykite galvą ant šono, įkiškite piltuvėlio aplikatorių į ausies kanalą. Stenkitės, kad piltuvėlis būtų vertikalioje padėtyje.

4) Sudegus piltuvėliui iki liepsnos užgesinimo žiedo, išimkite jį iš ausies ir užgesinkite stiklinėje vandens. Pakartokite procedūrą su nauju piltuvėliu kitoje ausyje.

Rekomenduojama naudoti kartą per mėnesį.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:
Jūsų el. paštas:
Jūsų atsiliepimas:

Įvertinimas:   Teigiamas    Neigiamas


Tęsti