Prekių kategorijos
PAGALBA / UŽSAKYMAI
Partneriai

        

            

     

       

Otixyl ausų purškalas 20ml

Otixyl ausų purškalas 20ml
Kaina:  9.08 €
Įveskite pageidaujamą kiekį:  

Lucovit Otixyl® medicinos prietaisas

Ištirpdo perteklinę ausų sierą

Neleidžia atsirasti ausų sieros sankaupoms

Ausies išorinio klausos kanalo higienai

Valymui ir priežiūrai

 

Bendrieji patarimai

Prieš Lucovit Otixyl® vartojimą atidžiai perskaitykite šias instrukcijas, net jei šį medicinos prietaisą turėjote anksčiau. Naujoje pakuotėje esanti informacija gali būti atnaujinta, siekiant įtraukti naujausius duomenis ir informaciją. Neišmeskite šių instrukcijų, nes jas gali reikėti perskaityti vėliau.

 

Vartojimas

Ausų sierą išskiria išoriniame klausos kanale esančios liaukos. Ausų siera yra svarbi ausų apsaugai. Vis dėlto jei atsiranda perteklinių ausų sieros sankaupų ir jos išlieka ilgai bei sukietėja, tai gali sukelti ausų skausmą, klausos sutrikimą, niežėjimą ar spengimą ausyse ar galvoje.

Lucovit Otixyl® yra ausų purškalas, kurio galima vartoti perteklinei ausų sierai iš išorinio ausų kanalo pašalinti. Ausų purškalas yra tirpalas, pagamintas iš daugiausia natūralių ekstraktų ir valomosios medžiagos dokuzato natrio druskos mišinio. Purškalui būdingas švelnus ausų sierą tirpinantis poveikis, kurį lemia dokuzato natrio druska. Dėl aktyvinamojo medžiagos poveikio pasireiškia kontaktas tarp Otixyl® ir perteklinių purvo ir riebalų dalelių, todėl jos lengviau pašalinamos.

Lucovit Otixyl® neleidžia atsirasti ausų sieros sankaupoms išoriniame klausos kanale, ištirpdo perteklinę ausų sierą ir mažina poreikį rankiniu būdu iš ausų plauti ausų sieros sankaupas. Otixyl® reguliuoja ausų kanalo aplinkos pusiausvyrą, kadangi sudėtyje esanti medžiaga propilenglikolis sukelia švelnų drėkinamąjį poveikį. Matricaria chamomilla (ramunėlės) švelniai veikia jautrią ausų kanalo odą. Ramunėlių sudėtyje yra raminamąjį poveikį sukeliančio bizabololio. Medetkų ir gvazdikėlių derinys padeda palaikyti sveiką ir nepažeistą ausų kanalo odą.

Ausų purškalas tinka vartoti ir suaugusiesiems, ir vaikams. Senyviems ir klausos pagalbines priemones nešiojantiems žmonėms perteklinės ausų sieros keliamų problemų rizika yra didesnė. Lucovit Otixyl® galima vartoti be jokių ausų sieros šalinimo rankiniu būdu priemonių, tai yra puiki alternatyva medvilninių ausų krapštukų naudojimui. Medvilniniai ausų krapštukai ne tik gali pažeisti ausų būgnelį, bet ir dažnai sukelia neigiamą poveikį, nes ausų siera įstumiama giliau į ausies kanalą. Lucovit Otixyl® naudojimas žmonėms, kurie nešioja klausos pagalbines priemones, gali padėti palaikyti šių priemonių veikimą.

 

Sudėtis (ml)

Ramunėlių ekstraktas                                                                 20,0 mg

Medetkų ekstraktas                                                                     9,6 mg

Dokuzato natrio druska (dioktilo sulfosukcinatas)                             9,6 mg

Gvazdikėlių ekstraktas (Eugenia Caryophylla ekstraktas)               2,9 mg

 

Sudėtis

Vanduo, propilenglikolis, ramunėlių ekstraktas, natrio chloridas, medetkų ekstraktas, dokuzato natrio druska (dioktilo sulfosukcinatas), dinatrio fosfatas, gvazdikėlių ekstraktas, natrio divandenilio fosfatas, bronopolis.

 

Perspėjimai

Ausų purškalo negalima vartoti tais atvejais, jei yra ausų uždegimas arba skausmas, ausyje yra svetimkūnių, yra ausų būgnelio prakiurimas arba pro ausų būgnelį įstatyta bet kokių vamzdelių. Ausų purškalo vartojimą būtina nutraukti, jei ausyse atsiranda ūžesys arba svaigulys arba jei po ausų purškalo pavartojimo kartotinai pasireiškia skausmas. Jei kyla abejonių, būtina pasitarti su gydytoju.

Lucovit Otixyl® negalima vartoti, jei yra padidėjęs jautrumas (alergija) vienai ar kelioms sudedamosioms medžiagoms. Padidėjusio jautrumo požymiai yra iš karto po purškimo pasireiškiantis odos paraudimas, niežėjimas, nuolatinis šlapiavimas ar ausų skausmas. Purškale yra muilo, todėl pavartojus ant akių ar į burną gali pasireikšti dirginimas. Jei purškalo atsitiktinai papurškiama ant akių ar į burną, tą vietą būtina nedelsiant plauti dideliu kiekiu vandens.

 

Galimas šalutinis poveikis

Duomenų apie Lucovit Otixyl® sudėtyje esančių medžiagų sukeliamą šalutinį poveikį nėra.

Vis dėlto gali pasireikšti ar išsivystyti padidėjęs jautrumas ausų purškalui.

 

Vartojimas nėštumo ir (arba) žindymo laikotarpiu

Lucovit Otixyl® galima vartoti nėštumo ir žindymo laikotarpiu.

Jei kyla abejonių, būtina iš anksto pasitarti su gydytoju.

 

Sąveika su kitais preparatais

Lucovit Otixyl® nerekomenduojama vartoti, jei į ausis jau vartojama kitų preparatų.

 

Dozavimas

Kasdien į kiekvieną ausį purškiamos dvi arba trys dozės. Lucovit Otixyl® negalima vartoti ilgiau kaip 30 dienų iš eilės. Purškalas yra toks švelnus, kad dozę galima didinti iki ne daugiau kaip 4-6 įpurškimų.

 

Vartojimo metodas

Pakuotę naudojant pirmąjį kartą, dangtelį rekomenduojama prisukti šiek tiek stipriau. Antgalis jau turi skylę, jis turi būti visiškai stačioje padėtyje, kad būtų galima užstumti dangtelį. Tada skystis išsiskiria pro antgalį švelnaus smulkaus purškalo forma.

 

Purškalo buteliuką reikia palaikyti rankoje, kad skystis šiek tiek sušiltų. Tada buteliuką reikia gerai pakratyti, kad skystis taptų drumstas. Būtina turėti pasiruošus servetėlę. Antgalis pridedamas prie ausų kanalo. Du arba tris kartus išpurškiama. Tada ausų kanalas užspaudžiamas ir apatinė pusė 5-10 sekundžių pamasažuojama. Galva laikoma pasukus į šoną tokiu kampu, kad skystis galėtų išbėgti iš ausų kartu su ausų sieros pertekliumi. Išskyras reikia surinkti į servetėlę. Po to švariai išvaloma išorinė ausis. Po kiekvieno pavartojimo purkštuvo buteliuko viršutinę dalį reikia nuvalyti servetėle. Jei reikia, galima naudoti šiltą vandenį.

 

Vartojimas kūdikiams ir vaikams

Lucovit Otixyl® poveikis yra švelnus, todėl jį galima vartoti kūdikiams ir vaikams. Tokiu atveju būtina perskaityti ir suprasti skyriuje „Perspėjimai“ pateikimą informaciją. Siekiant atmesti bet kokią riziką, Lucovit Otixyl® negalima vartoti vaikams, kurių odos jautrumas yra padidėjęs, ypač jei yra padidėjęs jautrumas muilui.

 

Išvaizda

Lucovit Otixyl® tiekiamas 20 ml buteliuke su purkštuvu, kurį galima sukioti.

 

Laikymo nurodymai

Gaminį laikyti sausoje nuo saulės šviesos apsaugotoje vietoje kambario (15-25 °C) temperatūroje. Laikyti mažiems vaikams nepasiekiamoje vietoje.

 

Prieš vartojimą

Po atidarymo galima vartoti vieną mėnesį.

 

Medicinos prietaisas

Lucovit Otixyl® gaminamas vadovaujantis griežtais kokybės standartais ir taikant farmacinio lygio priežiūrą.

Lucovit Otixyl® yra I klasės medicinos prietaisas (vadovaujantis 2007/47/EEB medicinos prietaisų direktyva).

 

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:
Jūsų el. paštas:
Jūsų atsiliepimas:

Įvertinimas:   Teigiamas    Neigiamas


Tęsti