Prekių kategorijos
PAGALBA / UŽSAKYMAI
Partneriai

        

            

     

       

Orthomol Vital f (moterims) N30 Granulės (Orthomol GmbH)

Orthomol Vital f (moterims) N30 Granulės (Orthomol GmbH)
Kaina:  58.99 €
Įveskite pageidaujamą kiekį:  
 • Kilmės šalis: Vokietija

Stresas aktyvina daugelį nepageidaujamų procesų organizme - padidėjęs daugelio naudingų medžiagų vartojimas, kuris matomas ne tik per išvaizdą, bet ir sukelia ligas kūno viduje, psichologiškai nestabilų elgesį ir dirglumą. Kadangi moterys daugeliu atvejų yra labai emocingos, jos negali ištverti streso ir yra neigiamai paveiktos agresyvios aplinkos įtakos.

Orthomol Vital F rekomenduojamas tiems, kurie:

 • labai jautriai reaguoja į visus vykstančius neigiamus įvykius, priima giliai į širdį, yra temperamentingas žmogus, yra neigiamų emocijų įtakoje;
 • patiria užsitęsusią sunkių gyvenimo aplinkybių seriją;
 • aktyviai sportuoja su dideliu fiziniu krūviu;
 • nervų sistemai;
 • dažnai atsiduria profesinio psichologinio perdegimo ar vėluojančių darbo terminų būsenoje.

Stresas sukelia organizmo reakcijas, kurios sukelia hormonų disbalansą, vaisingumo problemas, psichologinę traumą ir ilgalaikę depresiją. Aktyvi kortizolio gamyba esant stresui sutrikdo skydliaukės darbą ir dar labiau pablogina emocinę būklę.

Orthomol Vital F kompleksas gali sukurti apsauginį barjerą streso įtakai, psichoemociniam išsekimui, užkirsti kelią širdies ir kraujagyslių sistemos ligoms, padidinti ištvermę ir pagerinti nuotaiką.

Šiuolaikiniame pasaulyje moterys kasdien susiduria su įtampa - darbu, vaikais, pagyvenusiais tėvais, finansinių ir buitinių problemų sprendimu. Stresas yra ne tik neigiamas, bet ir teigiamas - šeima, pasiruošimas vestuvėms ar gimtadieniui, įsimintinų datų ir švenčių šventė. Moterų kūno poreikiai gauti būtinas maistines medžiagas padės išspręsti subalansuota Orthomol Vital F sudėtis.

Komplekse įtraukti komponentai pagerina gyvybinės veiklos procesus:

 • B grupės vitaminai (B6, B9, B12) - stabilizuoja nervų, širdies ir kraujagyslių sistemą, aktyvina medžiagų apykaitą, gerina gleivinės būklę, teigiamai veikia plaukų ir odos būklę.
 • Vitaminas D - gerina virškinimą, padeda pakelti nuotaiką.
 • Vitaminas C ir citrusiniai bioflavonoidai - padeda stiprinti imunitetą, sintezuoti kolageną, išsaugoti gražią veido odą ir kovoti su pigmentacija.
 • Magnis, kalcis, geležis, cinkas, selenas, jodas - visi būtini komponentai, kurie dalyvauja medžiagų apykaitos procese ir apsaugo nuo oksidacinio streso, pagerina vidaus organų veikimą.
 • Omega-3 riebalų rūgštys: EPR ir DHR aktyvina smegenų žievę, mažina nuovargį ir skatina imuninį aktyvavimą.

Orthomol Vital F rekomenduojama vartoti moterims, kurias veikia neigiami išoriniai veiksniai. Dėl subalansuotos maistinių medžiagų sudėties tiek nervų sistema, tiek imunitetas veiks sklandžiau.

Gamintojas. Orthomol GmbH, Herzogstraße 30, 40764 Langenfeld, Vokietija.

Platintojas. UAB "FD Group", Dariaus ir Girėno g. 42A-302/1, LT-02189 Vilnius, Lietuva.

 

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:
Jūsų el. paštas:
Jūsų atsiliepimas:

Įvertinimas:   Teigiamas    Neigiamas


Tęsti