Prekių kategorijos
PAGALBA / UŽSAKYMAI
Partneriai

        

            

     

       

Žuvų taukai Moller’s Omega-3 Premium, 250 ml (Orkla Health)

Žuvų taukai Moller’s Omega-3 Premium, 250 ml (Orkla Health)
Kaina:  15.90 €
Įveskite pageidaujamą kiekį:  
  • Gamintojas: Axellus
  • Kilmės šalis: Norvegija

MÖLLER’S Omega-3 PREMIUM, 250 ml

Maisto papildas

MÖLLER’S jau daugiau kaip 150 metų garsėja savo aukščiausios kokybės itin kruopščiai išvalytais žuvų taukų produktais, gaminamais Norvegijoje.

·   Ypač didelė Omega-3 koncentracija 

Möller’s Omega-3 Premium dienos dozėje (5 ml) yra ypatingai didelis – net 1780 mg – vertingųjų Omega-3 riebalų rūgščių kiekis. Omega-3 rūgštys EPR ir DHR turi įrodytą teigiamą poveikį širdies ir kraujagyslių sistemai, smegenų funkcijai ir regėjimui. Teigiamas poveikis regėjimui ir smegenų funkcijai pasireiškia suvartojant 250 mg DHR, o širdies veiklai – 250 mg EPR ir DHR Omega-3 riebalų rūgščių per parą.

·   Sudėtyje yra būtinųjų vitaminų D3, A ir E

Möller’s Omega-3 Premium sudėtyje yra vitamino D3, kuris padeda palaikyti normalią imuninės sistemos funkciją. Šis vitaminas padeda pasisavinti kalcį, todėl yra svarbus kaulams ir raumenims. Sudėtyje esantis vitaminas A reikalingas  odai, gleivinėms, regėjimui ir imunitetui. Vitaminas E yra natūralus antioksidantas, padedantis apsaugoti ląsteles nuo oksidacinio streso.

·   Visiškai saugus aukščiausios kokybės produktas

Möller’s menkių kepenų aliejus spaudžiamas iš šviežių, tyruose šiaurės jūrų vandenyse sužvejotų menkių kepenų. Kiekviena Möller‘s menkių kepenų aliejaus produkcijos serija atitinka labai aukštus kokybės reikalavimus, kurie yra griežtesni negu Europos Farmakopėjos standartai.

 

Vartojimas: suaugusiems ir vaikams nuo 6 mėnesių amžiaus gerti po 5 ml (1 arbatinis šaukštelis) per dieną. Atidarytą buteliuką laikyti šaldytuve, bet ne ilgiau kaip 3 mėnesius.

Sudedamosios dalys:

5 ml

RPN*

Menkių kepenų aliejus / žuvų taukų koncentratas:

4625 mg

 

Omega-3 riebalų rūgštys:

1780 mg

 

EPR/DHR

1450 mg

 

Vitaminas D3

10 µg 

200%

Vitaminas A

250 µg

31%

Vitaminas E

10 mg

83%

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas nėra maisto pakaitalas.

Kokybė buvo ir yra didžiausia Möller’s vertybė. Peteris Mölleris į istoriją pateko išradęs tokią menkių kepenų aliejaus gamybos technologiją, kurią naudojant buvo pagamintas ypatingos kokybės ir skonio produktas. Dar XIX a. pab. Möller’s menkių kepenų aliejus už kokybę apdovanotas 29 aukso medaliais. Dėl aukštos kokybės Möller’s produktai pelnė pripažinimą ne tik Europoje, bet ir JAV.

Möller’s Omega-3 Premium – tai išskirtinis, ypač didele Omega-3 koncentracija pasižymintis produktas, kuriuo Möller’s didžiuojasi.

Prieš daugiau nei 150 metų norvegų vaistininkas P.Mölleris aptiko, kad Barenco jūroje, prie už poliarinio rato esančių įspūdingų Lofoteno ir Vesterålene salynų, natūraliai gyvenančios  menkės yra ypač kokybiška žaliava žuvų taukams gaminti. Būtent čia žvejojamos menkės, iš kurių gaminamas Möller`s menkių kepenų aliejus, kurio visi gamybos etapai iki šiol vykdomi Norvegijoje, neperkeliant jų į pigesnes gamybos šalis, taip užtikrinant aukščiausią įmanomą produktų kokybę.

Daugiau nei 150 metų patirtis leidžia būti užtikrintiems.

Apsilankykite www.mollers.lt ir sužinokite daugiau apie Möller`s produktus.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:
Jūsų el. paštas:
Jūsų atsiliepimas:

Įvertinimas:   Teigiamas    Neigiamas


Tęsti