Prekių kategorijos
PAGALBA / UŽSAKYMAI
Partneriai

        

            

     

       

Kraujo gliukozės/ ketonų matuoklis Wellion

Kraujo gliukozės/ ketonų matuoklis Wellion
Kaina:  23.50 €
Įveskite pageidaujamą kiekį:  

Kraujo gliukozės ir ketono tyrimai vienu prietaisu – saugiai diabetinės ketoacidozės profilaktikai

Gliukozės kiekio kraujyje tyrimai yra kasdieninė diabetu sergančiųjų rutina. Esant aukštam gliukozės kiekiui kraujyje,  labai svarbu tirti ir ketonus kraujyje. Gliukozė yra pagrindinis kūno energijos šaltinis. Tačiau ji paverčiama energija tik tuo atveju, jei tam yra pakankamai insulino. Jei insulino trūksta, organizmas naudoja riebalų rūgštis kaip alternatyvų energijos šaltinį. Šio proceso metu susidaro ketonai, kurie gali sukelti didelės koncentracijos ketoacidozę, pavojingą gyvybei.

Esant dideliam gliukozės kiekiui kraujyje, kiekvienam diabetu sergančiajam turėtų būti įprasta periodiškai matuoti ir ketonų kiekį organizme, kad laiku būtų išvengta diabetinės ketoacidozės. „Wellion LEONARDO GLU-KET“ siūlo galimybę lengvai ir greitai išsitirti abu parametrus. Norėdami pasitikrinti gliukozės ar ketonų kiekį, naudokite atitinkamą diagnostinę juostelę – prietaisas automatiškai nustato, kurį tyrimą jūs atliekate.

„Wellion LEONARDO GLU-KET“ ekranas yra lengvai įskaitomas dėl nuolatinio foninio apšvietimo ir didelių skaitmenų. Apšviesta diagnostinės juostelės įstatymo vieta leidžia atlikti tyrimus ir silpnai apšviestose vietose (pvz., kine ar teatre).

 

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:
Jūsų el. paštas:
Jūsų atsiliepimas:

Įvertinimas:   Teigiamas    Neigiamas


Tęsti