Prekių kategorijos
PAGALBA / UŽSAKYMAI
Partneriai

        

            

     

       

Inofolic paketėliai N20 (Ladee Pharma Baltics)

Inofolic paketėliai N20 (Ladee Pharma Baltics)
 
Kaina:  12.50 €  17.39 €
Įveskite pageidaujamą kiekį:  
-28%

Maisto papildas Inofolic

Inofolic yra sudėtinis maisto papildas, kurio sudėtyje yra vitaminai - inozitolis ir folio rūgštis. Papildas Inofolic atnaujina sudėtyje esančių dviejų vitaminų kiekį, jeigu su maistu šių vitaminų gaunama per mažai arba yra padidėjęs inozitolio ir (arba) folinės rūgšties poreikis organizme.

Sudėdamosios dalys. Vienoje Inofolic dozėje (1 paketėlyje) yra 2 g inozitolio ir 200 μg folio rūgšties (100% RMV (referencinės maistinės vertės)).

Vartojimas. Papildą Inofolic vartokite po 1 dozę (paketėlį) per parą. Miltelius ištirpdykite stiklinėje vandens ir išgerkite.

Įspėjimai

Inofolic vitaminai nepakeičia gydymo kitais, Jūsų gydytojo nurodytais, vaistais. Rekomenduojamos paros dozės viršyti negalima. Maisto papildas negali būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje, vėsioje ir sausoje vietoje.

Vieno paketėlio energetinė vertė 7,98 kcal/33,41 kJ.

GamintojasPharcoterm s.r.l., Via Abele Merli 1, 20095 Cusano Milanino, Italija

Platintojas. UAB "LADEE PHARMA BALTICS", Žemaitijos g. 13/ Šiaulių g. 10, LT- 01134, Vilnius, Lietuva.

§ Geriausių kainos pasiūlymų, akcijų, nuolaidų ieškokite sveikis.lt . Mes stengiamės, kad Jums užsisakyti ir pirkti būtų paprasta, tai galima padaryti ir telefonu 8 (37) 271111.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:
Jūsų el. paštas:
Jūsų atsiliepimas:

Įvertinimas:   Teigiamas    Neigiamas


Tęsti