Prekių kategorijos
PAGALBA / UŽSAKYMAI
Partneriai

        

            

     

       

Inofolic Premium paketėliai N20 (Exeltis Baltics)

Inofolic Premium paketėliai N20 (Exeltis Baltics)
Kaina:  21.50 €
Įveskite pageidaujamą kiekį:  
  • Kilmės šalis: Italija

INOFOLIC® PREMIUM paketėliai N20

Maisto papildas su mioinozitoliu, α-laktalbuminu ir folio rūgštimi, skirtas moterims planuojančioms pastoti, sergančioms policistinių kiaušidžių sindromu1, 2 , vien tik mioinozitoliui atsparioms pacientėms1, 2 , siekiančiomis tinkamai atstatyti ovuliacinės funkcijos veiklą, norint sureguliuoti menstruacinį ciklą4,5,6,7, turint aknės problemą, riebią odą ir plaukus 4, padidėjusį kūno plaukuotumą8.

Pakuotėje yra 20 paketėlių (2,1 g kiekviename paketėlyje)

Grynasis kiekis: 42 g

  Vartojimas. INOFOLIC® PREMIUM vartojamas mioinozitolio, α-laktalbumino ir folio rūgšties kiekiui organizme papildyti, jeigu šių medžiagų su maistu gaunama per mažai arba yra padidėjęs jų poreikis organizme.

Dozavimas. Rekomenduojama vartoti po vieną paketėlį du kartus per dieną tarp valgių. Norint užtikrinti nuolatinį mioinozitolio patekimą į organizmą, rekomenduojama gerti du paketėlius kas 12 valandų. Paketėlio turinys ištirpinamas stiklinėje vandens (200 ml).

Įspėjimai:

Laikyti vaikams iki trejų metų nepasiekiamoje vietoje. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip įvairaus ir subalansuoto maisto pakaitalas. Svarbu laikytis sveiko gyvenimo būdo. Tinkamumo laikas galioja neatidarytam ir tinkamai laikomam produktui. INOFOLIC® PREMIUM sudėtyje yra pieno baltymų. INOFOLIC® PREMIUM laikyti vėsioje, sausoje, nuo šviesos apsaugotoje vietoje.

Sudedamosios dalys: mioinozitolis, α-laktalbuminas, silicio dioksidas, folio rūgštis (pteroilmonoglutamo rūgštis).

1 paketėlyje yra

 

RMV* (%)

Mioinozitolis

2 g

-

α-laktalbuminas

50 mg

-

Folio rūgštis

200 µg

200

RMV* – referencinė maistinė vertė

Gamintojas: Pharcoterm s.r.l., Italija

PlatintojasUAB Exeltis Baltics, Lietuva

Geriausių kainos pasiūlymų, akcijų, nuolaidų ieškokite sveikis.lt . Mes stengiamės, kad Jums užsisakyti ir pirkti būtų paprasta, tai galima padaryti ir telefonu 8 (37) 271111.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:
Jūsų el. paštas:
Jūsų atsiliepimas:

Įvertinimas:   Teigiamas    Neigiamas


Tęsti