Prekių kategorijos
PAGALBA / UŽSAKYMAI
Partneriai

        

            

     

       

Apie mus

Jau nuo 2003 m. dirbame su įvairiais vaistinių preparatų, maisto papildų ir farmacinės kosmetikos gamintojais. Esame susipažinę su daugelio preparatų ir gaminių charakteristikomis. Savo darbe nuolat gilinamės į naujausią mokslinę tyrimais pagrįstą informaciją.

Kurdami šią parduotuvę siekiame penkių pagrindinių tikslų, kad el. parduotuvėje būtų:

1) Paprasta naršyti

Kiekviename žingsnyje aiškiai pateikiama informacija, ką turite padaryti ar kokią informaciją suvesti. Jeigu norėtumėte paaiškinimų žodžiu, galite kreiptis mūsų pagalbos/užsakymų telefonu 8-37-271111. 

2) Patogu apsipirkti

Puikiai žinome, kaip nepaprasta apsipirkinėti parduotuvėje arba stovėti eilėje, kai negali nuleisti akių nuo savo pabiručių. Šiuo atveju nebūtina kelti kojos iš namų.

Taip pat, jeigu siaučiant virusams nesinori stovėti vaistinejė eilėje arba paprasčiausiai neturite tam laiko, visada esate laukiami Sveikis.lt elektroninėje parduotuvėje.

3) Gera kaina ir patogus pristatymas

Visada ieškome galimybių pasiūlyti geriausią kainą ir pristatyti į Jums patogią vietą.

4) Saugus atsiskaitymas

Mokėjimus vykdome per saugią mokėjimai.lt sistemą. Esame užsiregistravę valstybinėje duomenų apsaugos inspekcijoje, todėl saugosime tik būtiniausius Jūsų duomenis ir tik gavę Jūsų sutikimą.

5) Kokybės garantija

Mūsų siūlomos prekės yra tiekiamos tiesiogiai iš gamintojų arba įgaliotų atstovų, todėl atitinka Joms keliamus kokybės reikalavimus. Jeigu Jus pasieks prekės pažeistose pakuotėse arba rasite gamintojo defektų, mes pakeisime netinkamą preparatą kitu arba grąžinsime pinigus. Jums tereikia kuo skubiau pranešti mums telefonu 8-37-271111 ir mes viskuo pasirūpinsime. 

Mums labai svarbu, kad Jūs tikrai žinotumėte, ką renkatės ir ko galite tikėtis. Jeigu Jums kyla neaiškumų, pasitarkite su mumis tel. 8-37-271111. Jums patars licencijuotas vaistininkas.

Iki malonaus,

Sveikis.lt kolektyvas