Prekių kategorijos
PAGALBA / UŽSAKYMAI
Partneriai

        

            

     

       

Užsakymas ir pristatymas

Prekių užsakymas ir pristatymas

Pirkti prekes elektroninėje  parduotuvėje sveikis.lt yra paprasta, saugu ir patogu. Atlikite tik 6 žingsnius ir pasirinktos prekės pasieks Jus.
Pasirinktas prekes įdėsite į krepšelį paspausdami mygtuką „Įdėti į krepšelį“.
Savo krepšelio turinį galėsite be vargo koreguoti paspaudę mygtuką „Peržiūrėti/redaguoti krepšelį“:

  • Norėdami keisti prekių skaičių – laukelyje „Kiekis“ įrašykite norimą prekės skaičių bei paspauskite mygtuką „Atnaujinti“.
  • Norėdami pašalinti prekę iš krepšelio – uždėkite varnelę (√) laukelyje „Pašalinti“ ir paspauskite mygtuką „Atnaujinti“ arba laukelyje „Kiekis“ įrašykite skaičių 0 ir paspauskite mygtuką „Atnaujinti“.

Kai nuspręsite įsigyti pasirinktas prekes, spauskite mygtuką „Pirkti“.

Žingsnis 1: Užsakymo detalės

Registruotiems vartotojams – tiesiog įveskite prisijungimo duomenis ir paspauskite mygtuką „Prisijungti“.
Svečio užsakymas – norint užsisakyti prekes Jums nebūtina registruotis, nors susikurdami asmeninę paskyrą galėtumėte apsipirkti greičiau, žinoti užsakymų statusą ir sekti visų savo užsakymų istoriją. Paprasčiausiai pasirinkę svečio užsakymą spauskite mygtuką „Tęsti“.
Norintiems registruotis – nespėję anksčiau užsiregistruoti gali tai padaryti pasirinkę registravimosi paskyrą ir paspaudę mygtuką „Tęsti“.

Žingsnis 2: Mokėtojo adresas

Registruotiems vartotojams šiame pirkimo etape reikės pasitikrinti mokėtojo adresą arba pasirinkti naują.
Svečiams reikės suvesti užsakymui reikalingą informaciją bei pažymėti varnele (√), jei apmokėtojo adresas toks pat kaip pristatymo.
Besiregistruojantiems vartotojams šiame etape reikės užpildyti vartotojo informacijos laukelius bei įdėmiai perskaičius sveikis.lt privatumo politiką apie tai varnele (√) pažymėti reikiamame laukelyje. Taip pat besiregistruojantys vartotojai turės patikslinti – ar nori gauti „Sveikis.lt“ naujienas ir ar apmokėtojo adresas toks pat kaip pristatymo.

Žingsnis 3: Pristatymo adresas

Šiame žingsnyje visi vartotojai turės pasitikrinti pristatymo adresą arba užpildyti naujojo duomenis.

Žingsnis 4: Pristatymo būdas

Nemokamas pristatymo būdas Lietuvoje – nemokamai pristatome visus užsakymus, kurių suma didesnė kaip 30 €.
Patogus pristatymo būdas – prekės pristatomos tiesiai į namus, į darbą ar kitu nurodytu adresu. 
Prekių siuntimas į užsienį – derinamas tel. 8 (37) 271111, kiekvienam užsakymui individualiai.

Pristatymo kaina sumuojama su prekės kaina ir galutinę kainą Jūs matote suformuoto užsakymo apačioje.
Jei turite svarbių komentarų užsakymui, kaip durų kodas, privažiavimas prie vietovės ir pan., visą informaciją pateikite tam paskirtoje grafoje.

Žingsnis 5: Apmokėjimo būdas

Elektroninėje parduotuvėje sveikis.lt atsiskaityti už prekes galite šiais būdais:

  • pavedimu per banką:

Įmonė: UAB Sveikuva
Įmonės kodas: 210893160
Adresas: Vytauto pr. 23, LT-44352 Kaunas

Sąskaitos Nr.: LT74 7290 0000 1146 7680
Bankas: AB "Citadele" bankas

          Mokėjimo paskirtis: reikia nurodyti užsakymo numerį

          Įmokos kodas: reikia nurodyti užsakymo numerį

  • apmokėti el. pavedimu  – integruotoje sistemoje galėsite atsiskaityti Jums suformuotu pavedimu per savo elektroninę bankininkystę, partnerių kasose ar kredito kortelėmis. Jei mokėsite per savo el. bankininkystę, tereikės pasirinkti banką, kurio elektroninėmis paslaugomis naudojatės. Paspauskite ant banko logotipo ir būsite automatiškai nukreipti į savo banko internetinį tinklapį, prie kurio prisijungus, pamatysite Jums jau suformuotą sąskaitą, kurią reikės patvirtinti ir apmokėti;
  • apmokėti pristatymo metu – pasirinkę šį mokėjimo būdą, už prekes atsiskaitysite pristatymo metu. Jeigu prekės pristatomos į namus, apmokėjimas priimamas tik grynaisiais pinigais. Prašome turėti tikslią pinigų sumą, reikalingą apmokėti už prekes.

Susipažinkite su pirkimo taisyklėmis ir tai patvirtinkite.

Žingsnis 6: Patvirtinti užsakymą

Įdėmiai pasitikrinkite visą savo užsakyme pateiktą informaciją: užsakomas prekes, užsakymo sumą, pristatymo adresą, apmokėjimo būdą, jeigu visa pateikta informacija tinkama – spauskite mygtuką „Patvirtinti užsakymą“.
Jūsų nurodytu elektroniniu paštu bus išsiųstas patvirtinimas apie sėkmingai atliktą užsakymą, kurį mes būtinai turime patvirtinti atsiunčiant sąskaitą apmokėjimui, joje galėsite matyti visą užsakymo metu pateiktą informaciją.
Jei po užsakymo patvirtinimo ar gavus sąskaitą apmokėjimui pastebėsite užsakyme klaidų, kuo skubiau informuokite mus telefonu (8-37) 271111 arba elektroniniu paštu info@sveikis.lt.